O nás

vše co děláme, děláme s láskou

Alexandra

koordinátorka

Vstřícnost, pečlivost, empatie a přátelská komunikace. To jsou jen některé rysy Saši, která vystudovala sociální činnost, dále pokračovala veřejnosprávními studii a později i podnikovou ekonomikou a managementem. Po studiích pracovala na vedoucích pozicích, takže má bohaté zkušenosti s vedením lidí a organizací. Velmi ráda pracuje s lidmi a pro lidi.

katka

koordinátorka

Schopnost organizovat lidi prý měla od školních let. Zájem o květiny zpečetila už na střední zahradnické škole a pokračovala v tomto oboru dále na Mendelově univerzitě, obor Zahradní inženýrství. Káťa má cit pro barvy, detail a dekorování, který uplatňovala na pozici floristky, než se stala maminkou dvou rošťand.

Katka: “Na vlastní kůži jsem poznala, jaké to je najmout si na pomoc koordinátory na některé části svatby, se kterými jsem chtěla pomoci. Nicméně komunikace vázla a to hlavně mezi koordinátory a dodavateli služeb. Takže jsme s manželem jen krátce před svatbou zjišťovali, že to, co bylo domluvené není zařízené nebo není podle našich požadavků. Navíc poslední schůzka, která byla nutná den po svatbě, se nenesla v optimistickém duchu. Takže mojí velkou výhodou je zkušenost z vlastní svatby, kdy jsem se poučila z chyb druhých.”

Saša: “Pro svoji svatbu jsem si najala svatební agenturu. Přála jsem si svůj den D hlavně užít se svojí rodinou. Nechtěla jsem, aby kdokoliv měl s čímkoliv práci. O nic jsem se nestarala - jaké místo, datum, kytice, v jakých barvách se svatba ponese,...bylo nám to s manželem jedno. A tak vše zůstalo překvapením. Já jsem si pouze koupila šaty a manžel košili. Vše bez starostí, zařizování, vymýšlení, obvolávání, bez stresu, tlaku, schůzek. Nejlepší rozhodnutí, které jsme udělali. A protože jsem zažila, jaké to je se v podstatě o nic nestarat, ráda dopřeji tento komfort i Vám.”

Naší společnou zkušeností pak byla svatba kamarádky a zároveň sestry, která se rozhodla, že se svatby nejen zúčastníme, ale svatbu i připravíme, naplánujeme, zařídíme, vychystáme a něco vyrobíme. Nevěsta měla jasnou představu o tom, jak má svatba vypadat. Jelikož je velká puntičkářka, stala se z přípravy svatby záležitost na 10 měsíců obvolávání, organizace a vyrábění. Konečné zdobení a chystání obřadního místa a konečná výzdoba svatební tabule pro 100 lidí pak trvala 2,5 dne. Celý svatební den jsme byly pod obrovským stresem, aby vše klaplo. A ono klaplo. Svatba byla krásná, plná úsměvů, slz dojetí, všude byla cítit láska a štěstí, a to je nejdůležitější.

Jistě nám mnozí, kteří byli na našem místě, dají za pravdu, že i když byli pozvaní jako hosté a zároveň se na svatbě měli starat o spoustu věcí, tak si ji prostě na 100% neužili. A to je náš cíl. Aby si nejen novomanželé, ale i jejich rodina a přátelé, mohli svatbu naplno užít, bez stresu a napětí, a aby všichni na Váš den mohli vzpomínat s úsměvem na tváři. A proto… Marry Me.

flower
flower